Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 [2]   Dolů
 
Autor Téma: Práce na letišti, Mnichov  (Přečteno 171360 krát)
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #15 : Květen 11, 2012, 01:25:18 pm »

ak clovek chce setrit odporucam rakuske alpy..kuchar casnik chyzna umyvac riadu..dostanes od hotela strava ubytovanie gratis v rakusku je to a v rakusku mas po sezone bonusovy plat tak napr,

sezona trva od 1.12-30.4 cize 5mesiacov plat je 1200euro neto nech 100euro miniest v dedine kde su tak si daj 5krat 1100=5500+1100(bonusvy plat po sezone)=6600euro mas po 5mes usetrene...a to je jedna sezona...daj si ze robis leto a tuma mas 13000euro usetrene..casnici tam maju tringelt..poznam vela slovakov co si takto zarobilo na byt ci domcek bez uverov a hypotek!!!ked sa ma pytaju kolko clovek plati v Mnichove byt a zivot vravia,ze oni by do mesta nesli zit..vsetko ma svoje plusy a minusy..ale ak ma clovek ciel postavit doma domcek ci byt jednoznacne nech zabudne na drahy mnichov a ide do alp...tot vsjo Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno
Lohr



Karma: 1
Příspěvků: 12


« Odpověď #16 : Květen 11, 2012, 03:00:49 pm »

díval jsem se na tu ubytovnu, co jsi mi poslal. Je to 35km na to letiště Smích to je daleko jak cip, sice svoje auto tady mám, ale brát si jej určitě nebudu. Takže budu muset pohledat něco blíž k letišti.

Jinak ohledně toho řidiče pro Bäko?díval jsem se na to, je to něco jako rozvoz pečiva atp. Vyznat se a kam jet by bylo jednoduché s navigací, to by neměl být problém. Zkusím ještě napsat i tam. Zatím to všechno zjišťuju, dávam všechno dohromady abych tam vyjel a stihl toho co nejvíc. CV už mám sepsané, tak to budu po víkendu obesílat ty tvoje tipy co si mi sem hodil Úsměv ty osobně pracuješ kde?

opravdu díky za další cenné rady!:))
Zaznamenáno
db223



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #17 : Květen 14, 2012, 08:47:58 am »

Tak moje skusenosti ohladom hladania prace na letisko: volal som asi do 4-5 agentur, vsade chcu pobyt v nemecku 10 az 15 rokov aby si mohli skontrolovat človeka v ramci bezpečnosti, kedže som 2 tyzdne v mnichove tak ani jedna agentura ma nevzala na letisko. Keby ste o niecom vedeli tak dajte vediet:

Tu su kontakty kde som volal :

1. AVO consulting Limited Personalvermittlung
Herr Angel Paykov
Personalvermittlung
Otto-Wagner-Str. 30
82110 Germering, Oberbayern

hladaju 5 ludi, inzerat je na stranke Arbeitsagentur,

2. pani: hamo-nooshin[at]office-personal.com, tiez potrebuje 10 rokov

3. agentura : Swissport Losch Service, pani Lau Mirjam : [Mirjam.Lau[zavináč]swissportlosch.com]

4. 'd.ulrich-dresden[zavináč]joblotse.com'





Zaznamenáno
Lohr



Karma: 1
Příspěvků: 12


« Odpověď #18 : Květen 15, 2012, 12:13:18 pm »

díky za to že si to sem napsal...já ze zvědavosti tam zkusím poslat mejla aspon s životopisem a nějakým průvodním dopisem. Jinak co jsi ještě zkoušel za práce? do začátku?? mužeš to sem napsat, aby sme o tom věděli Úsměv

díky:)
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #19 : Květen 15, 2012, 03:14:11 pm »

I.K. Hofmann GmbH Niederlassung München I
Herr Marcel Friedrich
Sendlinger Str. 42
80331 München
Bayern
Deutschland
Telekommunikation

+49 (89) 2 35 55 29 16
E-Mail
jobs-Muenchen1[zavináč]Hofmann.info

cez tuto firmu sa mozes dostat do BMV robit na pas robotnika..robia na dve smeny..ranna poobedna a kazda druha sobota sa teraz robi..plat cca 1500euro neto...


mali by preplatit aj cestovne do prace..nato sa hned pytaj...
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #20 : Květen 15, 2012, 03:15:44 pm »

KAMP SK s.r.o.
Sicheres Arbeiten an Bahnstrecke
Trojičné námestie 13
82106 Bratislava

Telefon EU: 00421 692 024 860

toto je slovenska firma,nie agentura!!! ktora vysiela svojich zamestnancov do nemecka,je to praca na slovensku prac.zmluvu plus diety robis nieco ako dozor na zeleznicnej trati,davaju aj ubytovanie svojim zamestnancom v nemecku a robia na turnusy...pohovor je s nemcom v Ba aj v Nemecku a su tam aj psychotesty.
Zaznamenáno
db223



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #21 : Květen 16, 2012, 12:12:51 pm »

Hari01 diki za Hoffmana, pocul som o nich ze davaju pracu do BMW ale nevedel som kde maju sidlo, dostal som adresu na na ich pobocku, ale ked som tam bol tak o tom nevedeli : ta pobocka je na Nymphenburgerstraße 20. Takze mam konecne spravnu adresu  Úsměv Este raz dik

Pre Lohr:
Skusal som na zaciatku Carp Personal , robil som u nich tyzden - skoro kazdy den ina praca, na inom mieste, takze som to vzdal a teraz chodim upratovat hotel. Stála práca na jednom mieste akurat neplatia vela -8,82 brutto a robi sa 36 hodin za 6 dni alebo mozes robit 5 dni - 30 hodin. Firma sa vola RBH gmbh, kontakt na nich som nasiel cez inzerat v novinach.

Zaznamenáno
Lohr



Karma: 1
Příspěvků: 12


« Odpověď #22 : Květen 17, 2012, 08:26:26 am »

Díky, vypadá to na to, že budu muset dojet na pár dní a zařídit si to až tam, na mejly mi ještě nikdo neodpověděl.
Zaznamenáno
vaclavkarpisek



Karma: 6
Příspěvků: 51



« Odpověď #23 : Květen 17, 2012, 08:01:03 pm »

Jsem rad, ze admin funguje uplne luxusne, vcetne kolegu na netu, klobouk dolu. Taky mam nejake problemy, ale nebudu zatezovat ostatni, je toho moc :-) hezky den  Mrknutí
Zaznamenáno

venca
Lohr



Karma: 1
Příspěvků: 12


« Odpověď #24 : Květen 17, 2012, 09:17:44 pm »

tady nejde o zatěžování druhých, nemusíš psát přímo konkrétně, ale když to sem napíšeš aspon jaký problém řešíš, stačí jen naznačit, tak pomužeš i nám ostatním Úsměv)

díky
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #25 : Květen 19, 2012, 01:04:57 pm »

co sa tyka prace BMV tak dava vela agentur ludi na pas..kto ma zaujem nech zatelefonuje do BMV a ti mu daju adresu na tie agentury...
Zaznamenáno
Lohr



Karma: 1
Příspěvků: 12


« Odpověď #26 : Květen 21, 2012, 09:29:56 pm »

tak ve středu mě máte v München...asi až do pátku, ujme se mě nějaka dobrá duše? spaní si zařídím někde v penzionu(máte někdo nějaky dobrý tip?). už se těším
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Berlin.Germany.cz © 2013
Milujeme Berlín. Stránky Čechů a Slováků o životě, ubytování, práci, kulturních akcích a studiu v Berlíně - Německu.
Pokud jedete z nebo do Berlína - spolujizda autostop.cz vám ušetří náklady na cestu.

Odkazy