Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 [2] 3 4 5 6 7 8   Dolů
 
Autor Téma: Češi a Slováci v Berlíně  (Přečteno 896309 krát)
dejf



Karma: 0
Příspěvků: 9


« Odpověď #15 : Leden 26, 2009, 11:38:31 pm »

cau jarco, tady je muj mail. tak az budes mit cas, napis a urcite se na necem domluvime. david, charlotenburg
dejfhonig[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
Tonange



Karma: 1
Příspěvků: 63



« Odpověď #16 : Leden 27, 2009, 11:52:59 am »

Jestli se potkate v nejakou dobrou dobu, tak mi dejte vedet, kdyztak se taky pridam. Terry
Zaznamenáno
Eldorado.D



Karma: 0
Příspěvků: 9


WWW
« Odpověď #17 : Leden 27, 2009, 05:27:00 pm »

ahoj!!taky sem v berline uz 1,5roku.. sem ted sice v Birkenwerder..ale je tu nekdo kdo ma chut se sejit??? Jarca
Ahojik ti odpovidam kde to presne je?? A kolik ti je let? Me je 18 let bude mi 19 let. Mam pritele kterymu je 34 klet.
Zaznamenáno
toms



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #18 : Leden 29, 2009, 09:25:56 pm »

Ahojte, taky sem hodně často  Berlíně a hodlám tady zůstat. No nejdřív si musím najít práci, le pokud někdo poradí, odvděčím se. Nic méně příští týden tam budu do čtvrtku. Mám byt v Neuköln. Můžeme někde zajít. Tak zatím..
Zaznamenáno
dejf



Karma: 0
Příspěvků: 9


« Odpověď #19 : Únor 02, 2009, 10:05:46 pm »

 Škleb tak to bude láska Mrknutí
Zaznamenáno
Eldorado.D



Karma: 0
Příspěvků: 9


WWW
« Odpověď #20 : Únor 10, 2009, 04:05:38 pm »

ahoj!!taky sem v berline uz 1,5roku.. sem ted sice v Birkenwerder..ale je tu nekdo kdo ma chut se sejit??? Jarca
Ahojik Klidne az zase budu v berline tak ti dam vedet. Das mi na tebe tel cisilko dik?
Zaznamenáno
ninka



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #21 : Únor 14, 2009, 04:13:07 pm »

Ahojky,
 
chtěla bych se seznámit s Čechy žijícími v Berlíně. Studuji tu VŠ a mám dost
volného času. Ráda bych se zúčastnila třeba i dobrovolnické akce.
 
Zdraví
 
Nina
 
Zaznamenáno
jajhuu



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #22 : Únor 17, 2009, 02:18:54 pm »

caaaau.... tak to sem rada,ze se tu nekdo ozval.. takze strucny info o me.. je mi skoro 22.. delam au-pair... od zari chci studovat-nejspis neco s cestovnim ruchem. z CZ pochazim z ml.boleslavi. kdyztak jestli ma nekdo MSN tak moje je Jajhuu[zavináč]live.de
Zaznamenáno
jajhuu



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #23 : Únor 17, 2009, 02:25:17 pm »

tak nevim zda tu nekdo nabizi dobrovolnicky prace.. kterou skolu studujes?..


Ahojky,
 
chtěla bych se seznámit s Čechy žijícími v Berlíně. Studuji tu VŠ a mám dost
volného času. Ráda bych se zúčastnila třeba i dobrovolnické akce.
 
Zdraví
 
Nina
 

Zaznamenáno
Tonange



Karma: 1
Příspěvků: 63



« Odpověď #24 : Únor 18, 2009, 10:26:20 am »

Nejede nekdo tenhle Pa (20.2.) do Cecha a mohl by me vzit s sebou. Propasla jsem nakup jizdenky. Diky.
Zaznamenáno
Bartek



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #25 : Březen 08, 2009, 05:12:46 pm »

Zdar,
Taky hledam lidi s kteryma mohl bych mluvit cesky. (bud spis psat). Jsem v polovine Cech (otec je s Morav a matka s Polska). V cesku jsem bohuzel nikdy nebydel. V Berline bydlim uz skoro osum roku, ale skoro zadny Cechy neznam.
Pozdravuji vsechny Smích
Bartek
basslernen[zavináč]yahoo.de
Zaznamenáno
TEK



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #26 : Duben 05, 2009, 07:45:11 pm »

Ahoj,
tak jsem taky nováček v Berlíně. Pracovně, 27 let, obor IS. A vzhledem k tomu, že v práci se místní nepředřou, mám dost volného času. Zahrádky se otvírají, nemá někdo chuť společně objevovat místní hospůdky? O samotě u piva je to o ničem....
Tereza
Zaznamenáno
Mimi



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #27 : Duben 07, 2009, 01:28:29 pm »

Ahoj,
v Nemecku zijem uz dost dlho, v Berline len treti tyzden. A na to pivo by som velmi rada skocila. Byvam vo Friedrichshain a casu mam vela.
miruska77[zavináč]yahoo.com.au
skype: miruska0307
Zaznamenáno
Tonange



Karma: 1
Příspěvků: 63



« Odpověď #28 : Duben 15, 2009, 09:34:56 am »

Ahoj,
tak jsem taky nováček v Berlíně. Pracovně, 27 let, obor IS. A vzhledem k tomu, že v práci se místní nepředřou, mám dost volného času. Zahrádky se otvírají, nemá někdo chuť společně objevovat místní hospůdky? O samotě u piva je to o ničem....
Tereza

Co to je IS? Jinak muzeme neldy zajit nekam ven. TReba zrovna tenhle vikend by se to hodilo.
Taky Tereza:o)
Zaznamenáno
zp79



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #29 : Duben 20, 2009, 06:02:12 pm »

Ahoj berlinaci,
jsem mile prekvapen, ze tohle forum existuje, objevil jsem ho prove o vikendu. V Berline ziju a pracuju asi dva a pul roku a popravde jsem se jeste s zadnym Cechem nebo Slovakem tady nepotkal. Az vyrazite nekdy spolecne na pivko, tak se mile rad pripojim Úsměv Cauky Zdenek
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4 5 6 7 8   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Berlin.Germany.cz © 2013
Milujeme Berlín. Stránky Čechů a Slováků o životě, ubytování, práci, kulturních akcích a studiu v Berlíně - Německu.
Pokud jedete z nebo do Berlína - spolujizda autostop.cz vám ušetří náklady na cestu.

Odkazy