Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 2 3 4 5 6 [7]   Dolů
 
Autor Téma: Česká/Slovenská pracovní agentura v Německu  (Přečteno 589572 krát)
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #90 : Červen 19, 2014, 02:21:41 pm »

Spickovy sefkuchar Zidek z Prahy povedal toto ked sa ho pytali preco zije v Bratislave ....slovaci mi ako ludia viac sedia nez cesi a je snimi lepsia spolupraca.Ktomu uz clovek nemusi nic dodat.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #91 : Červen 19, 2014, 02:23:22 pm »

http://life.ihned.cz/c1-56925370-vecerel-jsem-s-kralovnou-muze-se-pochlubit-cesky-reznik
Zaznamenáno
юπ
jupí!



Karma: 9
Příspěvků: 120



« Odpověď #92 : Červen 19, 2014, 02:55:42 pm »

. . . nesnaz sa urobit z ceska druhe svajciarsko,lebo je to loz. . . . Je vela uspesnych slovakov vo svete . . . .
Hary01:  Čechy, Slovensko, Švýcarsko, úspěch ve světě:  porovnávat to: koho to dnes zajímá?   Jako by se hádali rodáci z Horní Dolní: čí starosta má nejodulejší pivní cejchu. Švýcarsko z toho všecho nejméně: jelikož banky mne neberou a krom Swatch a Victorinox nic zajímavého nemají, jejich mechanické hodinky jsou v době smart-watch obskurní jako parní stroj.   


Nehledej, plebejče,  útoky tam, kde lidem nestojíš ani za povšimnutí.
Více ti radit nebudu:  netoužím tě zachraňovat.
Zaznamenáno
Lux1976



Karma: -2
Příspěvků: 80


« Odpověď #93 : Červen 19, 2014, 03:00:42 pm »

to je pravda ale oni stim dobre obchoduji to je to samy jako Luxembursko
Luxembursko ma jenom Banky a firmy ktery jsou zde zaregistrovany z danovych vyhod.My stoho muze dobre opravdu dobre zit
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #94 : Červen 19, 2014, 03:01:28 pm »

Ion Ty budes velky panko...a iste uspesny...no co dosli ti argumenty co?Hladal som uspesnych cechov vo svete a nic sa mi nepodarilo najst.....dosli ti reci co?najdi mi konkretne pribehy otom ako cesi vo svete uspeli...ja som ti nasiel dost slovakov...zbytocne nemudruj nepovysuj sa blbecku na teba zvedavy niesom.
Zaznamenáno
Lux1976



Karma: -2
Příspěvků: 80


« Odpověď #95 : Červen 19, 2014, 03:06:49 pm »

Luxembursko je uspesny.
Rekni my kdo v EU ma tak vysokou statni pensi ted je statni pense okolo 1750,- cistyho.
Ty nemusis pracovat staci kdyz zde budes celou dobu bydlet platit dane mas automaticky narok na statni pensi.
Holansko ma taky AOV jeto okolo 1300,- Belgie ma taky ale kolik to nevym
Nemecko nema stani pensiijiny staty v EU to nevym
Zaznamenáno
юπ
jupí!



Karma: 9
Příspěvků: 120



« Odpověď #96 : Červen 19, 2014, 03:23:19 pm »

nemudruj nepovysuj sa blbecku
na spoustě diskusních fór by za tuhle větu byl definitivní BAN (zákaz i číst, nejen psát)


víš, já netoužím povyšovat Čechy nad Slováky, Švýcary (a obráceně) pro úspěch jejich krajanů ve fotbale či jaderné fyzice.  Mne zajímá konkrétní úspěšný: Ind či Swahilec (a že jich je!): co umí, jak to dokázal. Na tobě se mi nedaří najít nic zajímavého: skuhrání a flusání zvládne každý - není zajímavé.
Zaznamenáno
Lux1976



Karma: -2
Příspěvků: 80


« Odpověď #97 : Červen 19, 2014, 03:35:36 pm »

ja jsem videl  unas v televizy film byla to Holanska koprodukce o Tureckych emigrantech ktery emigrovaly v 60 letech do nemecka.
Vsichni planovaly ze zustanou v nemecku paar roku usetri sy penize apotom se budou vracet do Turecka.S toho jich jenom 10% to dokazalo se vratit
80% jich v nemecku zustalo/Nic neusetrily,jsou zde spokojeny,nic je netahne do turecka,dari se jim v nemecku lepe nez v turecku.10% to dokazalo kdyz sli do duchodu
s nemeckym duchodem se vratit do turecka.Nova generace ty jejich deti ty jsou v nemecku narozeny ty nemaji s tureckem nic spolecnyho ani sito neumy predstavyt v turecku zit
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #98 : Červen 19, 2014, 08:39:57 pm »

Öux keby nebolo turecko a ine staty ekonomicky v prdeli myslis ze by do nemecka chodili gastarbeiteri ?Nikto by sem neprisiel a ludia by zili doma...zial nieje to mozne.
Zaznamenáno
Lux1976



Karma: -2
Příspěvků: 80


« Odpověď #99 : Červen 19, 2014, 08:48:27 pm »

Janosik ja mluvym o povalecny dobe kde bylo vsude nedostatek pracovniku.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #100 : Červen 19, 2014, 08:53:32 pm »

Ved to je pravda...turci ostali v nemecku..vecina...doma by nemali pracu...snad si nemyslis,ze ostali z dovodu toho,ze sa im viac paci europska kultura ci ine dovody..ostali tu,len z ekonomickych dovodov.Ide vzdy o prezitie.
Zaznamenáno
Lux1976



Karma: -2
Příspěvků: 80


« Odpověď #101 : Červen 19, 2014, 08:54:52 pm »

Janosik jsi tak naivni?
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 4 5 6 [7]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Berlin.Germany.cz © 2013
Milujeme Berlín. Stránky Čechů a Slováků o životě, ubytování, práci, kulturních akcích a studiu v Berlíně - Německu.
Pokud jedete z nebo do Berlína - spolujizda autostop.cz vám ušetří náklady na cestu.

Odkazy