Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: hledám spolubydlícího v Mnichově  (Přečteno 26621 krát)
nejedlas



Karma: 1
Příspěvků: 5


« : Květen 23, 2015, 07:43:28 am »

Hledám spolubydlícího v Mnichově - Fasangarten. Jedná se o dvoupokojový byt, který se nachází ve třetím patře ze tří. K dispozici je samostatná místnost o velikosti 14m2. Kuchyn a koupelna jsou společné. Nájemné by bylo 390,-euro. Za příplatek 40 euro lze pronajmout parkovací místo. Byt se nachází kousek od U-bahnu a nákupních center.
Zaznamenáno
nejedlas



Karma: 1
Příspěvků: 5


« Odpověď #1 : Květen 25, 2015, 06:39:19 pm »

Já se omlouvám, ale zapomněl jsem napsat, že byt bude volný od července, ale jelikož jsem teď ze zdravotních důvodů mimo Německo není možné si byt teď prohlédnout. Proto prosím kdo bude mít zájem ať mi napíše na mail nejedly123[zavináč]seznam.cz nějaké informace o sobě a já se ozvu až pojedu do Německa. Předpokládám, že by to mělo být okolo poloviny června.
Zaznamenáno
nermin



Karma: -1
Příspěvků: 13


« Odpověď #2 : Říjen 29, 2015, 10:57:14 am »

Dobrý den,

chtěl bych se prosím zeptat, zda je Váš inzerát stále aktuální? Napište mi prosím na nermin.ugljanin[zavináč]seznam.cz

Děkuji moc za odpověď

S pozdravem

Nermín
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Berlin.Germany.cz © 2013
Milujeme Berlín. Stránky Čechů a Slováků o životě, ubytování, práci, kulturních akcích a studiu v Berlíně - Německu.
Pokud jedete z nebo do Berlína - spolujizda autostop.cz vám ušetří náklady na cestu.

Odkazy