Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 2 3 [4]   Dolů
 
Autor Téma: Máme nárok na něm. občanství?  (Přečteno 429348 krát)
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #45 : Duben 27, 2012, 10:55:35 am »

Nu, asi nechteji, aby ses pokousela teatralne vzdat neceho, co nemas Úsměv
Ale to "mate-li" mne uklidnuje, v nejhorsim si to asi simlove zjisti sami.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
dannyho-partaci



Karma: -1
Příspěvků: 13


« Odpověď #46 : Květen 07, 2012, 02:55:11 pm »

Dobrý den,

Jsem tu uplně nový můj nick je dannyho-partaci a hrozně moc rád bych se vás na pár věcí zeptal,bohužel mám v tom obrovský hokej protože zákony se pořád mění takže abych se popravdě přiznal vůbec se v tom aní trochu nevyznám,otázek mám více jak ohledně sebe tak i svého dobrého známeho,doufám že mi tu někdo napíše co nejvíc informací a pokut možno bych moc poprosil i o sepsanej postup či kroky po sobě co jak člověk musí a nemusí splnovat za podmínky.

(Sebe ted na chvilku vynechám ale rád bych něco zjistil pro svého dobrého známeho,on by rád získal pouze německé občanství tedy že by se vzdal českého a neměl obojí ale pouze německé,už je v německu opravdu dlouho a rád by tam zustal napořád protože je zvyklí od mala tam akorát stím že ty papíry má zatím český ale nikdy nato neměl čas to vyřídit....(je to velice zamotaná situace ale rád bych mu pomohl snad pomůžete i vy,byl bych vdečnej...ještě abych zmínil hlavní problém má německé jméno celé křestní i přijmení a on závodí jako závodník v nějaké v závodní sérii ted něvím v jaké jestli auta nebo i něco jiného ale proč to vlastně píšu že on se prý udajně od někoho dozvěděl že když je člověk závodník či sportovec že tento druh lidí prej dostávaj německé občanství rychleji než normální lidé dokonce prej hned nebo dřív než ostatní...já se v tom popravdě moc nevyznám ale není problém se ho kdyžtak znova zeptat abych tu nepsal kraviny.

Jestli můžete tak mi napište co všecko člověk musí splnit aby měl německé občanství at je jakékoliv národnosti sportovec či normální vydělávajicí člověk atd.

Ještě si nejsem moc jistej když člověk získá pouze to německé občanství jestli musí už jako němec který se zbavil českého občanství jestli musí povinně na vojnu at je mladí či starý.(pokut se nemýlím tak rakousko a německo jsou 2 roky né?

další poslední detail co se týče jazyka,někdo říká že se zkouší z jazyka německého a druzí zase říkaj že né tak nevím jaký testy dávaj a jaká musí být úspěšnost ale snad se tu dozvím co nejvíc to půjde,jen by mě zajímalo samotného jestli to vyžaduji nebo né a co vůbec kompletně vyžaduji,vím že toto získat není jen tak stačí menší zádrhel a ono těch výkladu to má hodně....bohužel to není pro všecky stejní metr.

děkuji všem předem za odpovědi. Kroutím očima

« Poslední změna: Květen 07, 2012, 03:00:05 pm od dannyho-partaci » Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [4]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Berlin.Germany.cz © 2013
Milujeme Berlín. Stránky Čechů a Slováků o životě, ubytování, práci, kulturních akcích a studiu v Berlíně - Německu.
Pokud jedete z nebo do Berlína - spolujizda autostop.cz vám ušetří náklady na cestu.

Odkazy