Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 2 [3]   Dolů
 
Autor Téma: V Dolnolabi Cechu neni ???  (Přečteno 236236 krát)
upgrayeddd



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #30 : Říjen 19, 2009, 10:17:52 pm »

ahoj! nebojte v HH je cechu dost, ale neznamenato ze se s kazdym musite bavit, nebo ste se v cechach s kazdym bavily? :-))

Je mi 27, ziju v hamburgu uz hodne dlouho, jestli nekomu chybi cestina tak se mnou muze nekdy vyrazit na brusle, nebo do fitka etc..... Bydlim HH-Mitte, pracuju v City, ciao!
Zaznamenáno
narciskm



Karma: 5
Příspěvků: 61



« Odpověď #31 : Říjen 21, 2009, 04:05:14 pm »

ahojky,tak to je super ze tu mame dalsi dva nove lidicky.... ja sice vim ze je nas tu dost, ;)ale jak vidis tak ta komunikace  nejak vazne.... Pláč coz ja osobne povazuji za skodu.Kazdopadne jsem rada ze se nekdo zase ozval a doufam ze snad nekdy v budoucnu nas tu bude jeste vic aktivnich a budeme schopni usporadat treba sraz...  Úsměv
Zaznamenáno
Fidon



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #32 : Listopad 05, 2009, 02:46:07 am »

Ahoj lidi, chtel jsem se zeptat, rad bych si nasel nejaky bytecek v HH, ale jak jsem cetl,  jak pan narazil na nacisty a podivnou ctvrt, to bych moc nerad, takove zkusenosti uz mam z Kielu, kde ziju uz nejakych 14 let, takze stacilo s nacistama a divnejma ctvrtema Úsměv , poradil by nekdo, kde je to normal a zadne gheto? Sice jeste vaham mezi Kolinem nad Rynem, nevim no... myslel jsem, ze bych se od ledna 2010 prestehoval, v Kielu je malo prace a mrtvo, jen v lete u plaze docela fajn, jinak nuda a zadni Cesi ani Slovaci... tak kdyztak nekdo pisnete, at uz tu, nebo skype, to je jedno, cus
« Poslední změna: Listopad 05, 2009, 11:04:04 pm od Fidon » Zaznamenáno
sabina



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #33 : Listopad 06, 2009, 07:38:49 pm »

ahoj, pokud hledas pohodovou ctvrt, tak se mrkni kolem centra v eppendorfu, winterhude. tech ctvrti existuje dost, ktere jsou ok, ale i v nich muzes narazit na blbce Hněv Pokud hledas neco klidnejsiho, tak je sever hh ok (duvenstedt, ohlstedt...) je to ale dal do centra. Vyhybej se ctvrtim jako jsou horn, steilshoop, dulsberg, öjendorf, wilhelmsburg, rothenburgsort, harburg.....hamburg je ale jinak ok. ziji tady taky 14 let, takze pokud potrebujes info, pisni.
Zaznamenáno
Mata



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #34 : Listopad 06, 2009, 08:10:37 pm »

Ahoj všichni. Jmenuju se Markéta a jsem z východních Čech. V HH pracuji jako au pair a touhle cestou hledám lidi, kteří by měli zájem o nějaký sraz Čechů či Slováků. Nevíte o něčem ? Jsem tu necelý měsíc a ráda bych poznala Čechy či Slováky, kteří zde taky žijí a pracují. Prosím ozvěte se na email M.Tichavska[zavináč]seznam.cz. Díky Úsměv)
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Berlin.Germany.cz © 2013
Milujeme Berlín. Stránky Čechů a Slováků o životě, ubytování, práci, kulturních akcích a studiu v Berlíně - Německu.
Pokud jedete z nebo do Berlína - spolujizda autostop.cz vám ušetří náklady na cestu.

Odkazy