Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Würzburg  (Přečteno 66620 krát)
luculik



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Červen 21, 2009, 03:01:01 pm »

Ahoj krajanci,
zijeme s rodinkou u Würzburku a chybi mi tu Cesi na pokec a typicke ceske grilovacky...Ozvete se nam!

Zaznamenáno
Gregosek



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #1 : Květen 25, 2011, 03:13:27 pm »

Ahoj,nevim,jestli je to jeste aktualni,ale kazdopadne mi se s manzelem chystame do Vasich koncit brzo prestehovat,na maznela tam cekaji v jedne stavebni firme se zamerenim na kamen,my zijeme na Kanarech,ale chceme odsud. V horizontu dvou mesicu bychom tam meli byt,takze pokud Vy take jeste jste v okoli Würzburgu,urcite se ozvi :-)
Zaznamenáno
Susan.Kidney



Karma: -2
Příspěvků: 1



« Odpověď #2 : Září 17, 2011, 02:41:05 pm »

Ahoj, hledam take kamarady/ky ve Würzburgu. Kdyby se tu nekdo nasel byla bych fakt hrozne rada. Kdyztak piste na e-mail: zuzled[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
slunecnice1



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #3 : Březen 19, 2012, 06:46:22 pm »

Ahoj, ziji v Norimberku. Mam zajem poznat muze krajana, cirka 60 let nekuraka, ktery zije take sam.
Dana
Tel. 0911 448970
Zaznamenáno
vesmanager



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #4 : Květen 02, 2012, 02:00:32 pm »

Ahojky ! ja  se jmenuji Katka a bydlim ve Wurzburgu.Pokud budete mit cas rada zajdu na cafe .jsem tady 4  dny a nikogo neznam ::
)moje adresa emailu  vesmanager[zavináč]seznam.cz    diky
Zaznamenáno
KatkaF



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #5 : Červen 28, 2012, 06:27:33 pm »

Ahoj, hledám si práci. Jsem kosmetička,německy se jen domluvím, ale moc ještě nepokecám. Nevíte o nějaké práci?!Pokud jo, napište mi prosím.Už začínám být zoufalá. Díky.Katka Úsměv
Zaznamenáno
Dusean



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #6 : Prosinec 03, 2012, 08:50:44 pm »

Ahoj všichni, mám ve Wurzburg přítelkyni, zatím podnikám v ČR, ale chtěl bych se za ní co nejdříve nastěhovat. Sice jsem němčinu kdysi měl ve škole, ale bohužel pak jsem byl v USA léta, takže umím super anglicky, ale německy jen rozumím....mluvím jen základy....jak těžké bude sehnat práci? Rád bych byl s přítelkyní a dcerou co nejdříve....rád se s někým z Vás nebo se všemi sejdu, jezdím do Wurzburg často a zůstávám dle možností víkend, týden, atd...Co se práce týče - jsem logistik, nastavuji sklady, výrobní a skladové procesy, nebo bych mohl s někým, kdo mluví, podnikat - kavárna (něco jako v Praze Reduta - nějaký jazz třeba, čtení poezie, standup komedy, promítání nezávislých filmů...), pekárna, knihovna...nemám problém prodat dům, malou dopravní firmu kterou mám a investovat. Díky za postřehy, nabídky a doporučení, Dušan
Zaznamenáno
Alena Olbrechtova1



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #7 : Září 05, 2013, 07:56:24 pm »

Ahoj holky, je tam někdo kdo žije ve Wúrzburgu ? Děkuji ozvěte se, moc bych to ocenila.
Zaznamenáno
Alena Olbrechtova1



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #8 : Září 05, 2013, 08:08:17 pm »

Ahoj, jsi prosím ještě aktuální, moc bys mi pomohla. díky Alena
Zaznamenáno
zdemapress



Karma: 5
Příspěvků: 30


« Odpověď #9 : Září 06, 2013, 02:46:13 pm »

Ahojte..ja podnikam par mesiacov ale motame sa od mnichova po kolin az bonn..tiez hladame znamych..slovakov a cechov..ak ste tu ozvite sa..
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Berlin.Germany.cz © 2013
Milujeme Berlín. Stránky Čechů a Slováků o životě, ubytování, práci, kulturních akcích a studiu v Berlíně - Německu.
Pokud jedete z nebo do Berlína - spolujizda autostop.cz vám ušetří náklady na cestu.

Odkazy