Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Někdo z Kasselu :)  (Přečteno 91024 krát)
kiki3



Karma: 0
Příspěvků: 7



« : Červenec 07, 2010, 12:45:38 am »

Ahoj, v říjnu se chystnám do Kasselu Úsměv tak se chci jenom optat jaký to tam a tak Úsměv
Zaznamenáno
Drevis



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #1 : Srpen 09, 2010, 02:44:27 pm »

Ahoj.. já jsem z Baunatalu, ale to je 5km od Kasselu. Je to tu fajn... moc hezký. Jestli dorazíš, tak budu rád, když se ozveš.. to víš, moc lidí, se kterými bych tady mohl česky pokecat není  Mrknutí  Drevis[zavináč]senam.cz
Zaznamenáno
kiki3



Karma: 0
Příspěvků: 7



« Odpověď #2 : Září 21, 2010, 02:47:03 pm »

Ahoj, já dorazim 18.října, tak se určitě ozvu až se tam trochu otrkám Úsměv
Zaznamenáno
taximan



Karma: 0
Příspěvků: 2


Radim


« Odpověď #3 : Říjen 05, 2010, 04:14:34 pm »

Ke Kasselu se připojuji i já. Jsem na UNI a třeba ještě nějací studentíci dorazí.
Zaznamenáno
Drevis



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #4 : Říjen 07, 2010, 11:14:46 am »

Tak to bude prima.  Škleb
můj e-mail je : drevis[zavináč]seznam.cz

kdykoliv se ozvěte, rád tady provedu. Úsměv

Pavel
Zaznamenáno
taximan



Karma: 0
Příspěvků: 2


Radim


« Odpověď #5 : Říjen 15, 2010, 02:45:27 pm »

Ahoj,
no já už si skoro všechno prošel sám, teď o víkendu snad dám i Wilhelmshöhe a pak už asi nebude co objevovat. Ale v příštích týdnech snad nějaký sraz dáme. Pokusil jsem se zjistit, kolik je čechů a slováků na UNI a sehnat na ně kontakt - ale kvůli ochraně osobních údajů se to bohužel nepodařilo. Mohl jsem jen přes studijní předat vzkaz - ale za dva dny se nikdo neozval. Tak nevím - buď jsem to napsal blbě, nebo jejich e-maily nefungují, nebo se prostě nechtějí družit Smích

To Drevis - znáš tu nějakou levnější hospůdku, kde bysme sme mohli dát nějakou českou sešlost?
Zaznamenáno
thymark



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #6 : Prosinec 04, 2010, 09:52:55 pm »

Zdravim z Kaufungenu, nejake to stretko by nebolo od veci.....
Zaznamenáno
nio23
neni tu nekdo s kasslu



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #7 : Duben 02, 2011, 02:14:59 am »

ahoj sem tu uz tri mesice ale nikoho tu neznam rad se pridam pokud to nevadi
Zaznamenáno

nekdo z kasslu
Drevis



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #8 : Duben 02, 2011, 08:15:19 pm »

Ahoj, klidně můžeme někam vyrazit... žádnej problém. Dyžtak mi napiš na Drevis[zavináč]seznam.cz
měj se. Pavel
Zaznamenáno
zabicka



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #9 : Květen 09, 2011, 10:16:19 pm »

Ahojky,

tak jsem objevila tuhle stranku, to je fajn, ze je tu i Kassel, taky jsem na Uni, to by se fakt dalo neco podniknout, kdyz uz nas tu par je Úsměv

KvaK Úsměv
Zaznamenáno
vladaman



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #10 : Červen 17, 2011, 12:05:17 pm »

Ahoj, tady Vlada. Pracuji v Kasselu od brezna. Napis na vlach [[zavináč]] seznam.cz
Zaznamenáno
danka8177



Karma: 1
Příspěvků: 3



« Odpověď #11 : Září 14, 2011, 02:11:41 pm »

Ahojte som tu nova, akurat som sa zaregistrovala a mam trosku zmatok kym sa zorientujem kde a ako Šok Zijem s rodinou v Niedensteine pri Kasseli a nepoznam tu nikoho. Taktiez by som si rada nasla nejaku pracu lebo doposial som dcere pomahala viac - menej zvladat recovu barieru v skole a ucit sa s nou ale doma je to na mozog. Sama mam deficit v jazyku, skor anglicky ale verim, ze najdem aj priatelov, i pracu i rec sa naucim..prajem vsetkym pekny den a urcite sa ozvite Mrknutí
Zaznamenáno
Damian.23



Karma: 0
Příspěvků: 1


ja a konina :)


« Odpověď #12 : Listopad 12, 2011, 03:46:06 am »

ja chci jako taky nekoho poznat Úsměv------jsem na facebooku jako :Daniel Ingris   .......prosiim napiste nektera nebo nektery je mi 23 let a jsem tu uplne zabitej a bez komunikace
Zaznamenáno

drum and bass
snnoop



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #13 : Leden 18, 2014, 12:55:32 pm »

Přidávám se ke všem rodákům, napiš te podrobnosti a dáme někde pivko.Kdo má rád Pivo tak mají v Tegutu za 1e20c 1,5 L Zlatopramene .Zdar a pište můj email je snnoop[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Berlin.Germany.cz © 2013
Milujeme Berlín. Stránky Čechů a Slováků o životě, ubytování, práci, kulturních akcích a studiu v Berlíně - Německu.
Pokud jedete z nebo do Berlína - spolujizda autostop.cz vám ušetří náklady na cestu.

Odkazy