Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledam ceske pratele kamaradku (z okoli Karlsruhe)  (Přečteno 125844 krát)
Maranatha1



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Říjen 24, 2010, 01:54:19 pm »

Ahoj zdravim vas vsechny z okoli Karlsruhe!!!

Zrovna jsem objevila toto Forum.
Hledam zde v okoli neb pobliz ceske pratele ! Samota je nudna!
Je mi 39/ zena .
Moc se tesim na vasi odpoved!!Ziji jiz dele v Nemecku.
Meil     maranatha1[at]web.de

Pozdrav Daniela
 
« Poslední změna: Říjen 24, 2010, 03:35:49 pm od David » Zaznamenáno
HURIKAN



Karma: 0
Příspěvků: 3



« Odpověď #1 : Květen 24, 2011, 04:43:06 pm »

zdar.
ja som z KA Úsměv
Zaznamenáno
Cia



Karma: 0
Příspěvků: 1



« Odpověď #2 : Leden 08, 2012, 12:21:39 pm »

Ja sice nie som Ceska, ani z Karlsruhe, ale z Pforzheimu. Mrknutí
Zaznamenáno
PeterCäpek



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #3 : Leden 10, 2012, 12:54:28 am »

Ahojky lidi, Jsem momentalně taky z KA jmenuji se Petr je mi 30 a rád bych zde poznal čechoslováky :-) tak zatím
Zaznamenáno
pcoli22



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #4 : Únor 03, 2012, 04:31:10 pm »

tiez nie som cech a tak istoPforzheim  Mrknutí
Zaznamenáno
Lenda



Karma: 0
Příspěvků: 2



« Odpověď #5 : Březen 21, 2012, 09:00:43 pm »

Zdravím .. od dubna 2012, což je skoro už Úsměv, taky budu hledat v okolí Karlsruhe a Pforzheimu nějakou-ké zpřízněné duše ..  Úsměv Úsměv. Budu jako hozená do vody takže uvítám jakýkoliv kontakt Úsměv .. Lenka z Ostravy
Zaznamenáno
Milan1956



Karma: 0
Příspěvků: 11



« Odpověď #6 : Duben 10, 2012, 04:32:05 pm »

AHOJ - TADY LINDAU U KA - DELA TADY VE FABRICE PLNO CECHU - NAPIS CO A JAK - MILAN
Zaznamenáno
Markolino21



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #7 : Duben 19, 2012, 02:58:08 pm »

Zdravím .. od dubna 2012, což je skoro už Úsměv, taky budu hledat v okolí Karlsruhe a Pforzheimu nějakou-ké zpřízněné duše ..  Úsměv Úsměv. Budu jako hozená do vody takže uvítám jakýkoliv kontakt Úsměv .. Lenka z Ostravy
             Ahoj ja Marek Z Ostravy take hledam nekoho kdo chce pracovat a zit v tom to meste.      m.hruby[zavináč]live.nl
Zaznamenáno
thepaw



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #8 : Duben 21, 2012, 08:08:17 pm »

Ahojky, já budu poblíž KA v Leopoldshafenu od půlky května s dětma, ráda poznám další krajany v okolí na pokec. Linda 33
Zaznamenáno
blerry



Karma: 0
Příspěvků: 13


Tomas


« Odpověď #9 : Leden 13, 2013, 01:26:49 pm »

Ahojky,rád bych také našel přátele,z okolí Pforzheimu nebo do okolí 20 Km.
Tomáš
Zaznamenáno
kloni21



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #10 : Březen 02, 2013, 08:10:33 pm »

Zdravim Vas, v Baden Badene sme dvaja Slovaci. Radi uvitame spolocnost.
Zaznamenáno
MAJO1



Karma: 0
Příspěvků: 10


« Odpověď #11 : Březen 03, 2013, 12:08:06 pm »

Ahoj.Sory že som sa sem zamiešal  ;)Tiež som v pozícii "hladača" práce  Úsměv Hladám niekoho seriozneho čo by vedel sprostredkovať prácu v Nemecku.Som ešte na Slovensku takže ma čaká celá rada zdĺhavých vybavovačiek kým sa zlegalizujem  Úsměv Nepoznám nikoho čo už pracuje alebo kto sa chystá pracovať v D.Týmto si súčasne hladám aj priateľov ktorí by mi vedeli pomôcť ako s prácou tak aj prípadne s dočasným ubytkom a občas si vyraziť niekam,bar,kino,koncerty,príroda,modelársko-letecké zrazy,len tak vyraziť autom na výlet,atď...mám široký záber záujmov.Ovládam základy nemčiny.Viem,asi očakávam veľa,respektíve "nemožné" ale verím a dúfam že sa niekto ochotný najde.Pracoval som ako LKW fahrer-4,5roka ale počas práceneschopnosti ma prepustili a to fakt bezdôvodne.Mám aj gablerstaplerschein ale nemám prax.Hladám prácu prípadne v automobilke,závode alebo kdekoľvek ako vodič Vysokozdvižného vozíka,vodiča nákladného auta na denné jazdy-rozvoz tovaru,alebo čokoľvek iné....Prípadne uvítam aj spoločnosť niekoho kto sa chystá takisto usadiť v Nemecku.Vo dvojici sa všetky tie ceremónie budú znášať lepšie ;)Na farme som pracoval 9rokov ako vodič traktora a obilného kombajna.Som skôr technický typ a rýchlo sa učím čo sa týka ovládania strojov.Mám 44rokov,som rozvedený a nefajčiar.Auto mám,čiže prípadná dochádzka mi nebude robiť problém.Som kamarátsky a seriózny,z druhej strany to uvítam tiež.Budem veľmi povďačný a ústretový ochotnému človeku.Prajem veľa štastia a úspechov.Prípadné ponuky môžte adresovať na makom2-azet.sk
« Poslední změna: Březen 03, 2013, 12:16:31 pm od MAJO1 » Zaznamenáno
PavluškaTalia



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #12 : Únor 04, 2017, 12:19:02 am »

Ahojki zdravím všechny Česko Slováky  ☺
Je tu někdo z Karlsruhe,kdo má zájem o pokec,seznámení.
Jsem tady od léta,jinak jsem žila ve Stuttgartu.
Cítím se sama
Zaznamenáno
Cornel1



Karma: 0
Příspěvků: 1



« Odpověď #13 : Červen 11, 2017, 12:31:41 pm »

zdravim lidi nekdo z okoli na brusle ,pivko
Zaznamenáno
Moravanka777



Karma: 0
Příspěvků: 2



« Odpověď #14 : Prosinec 19, 2020, 11:48:41 am »

Ahojky, akorat vcera jsem objevila tuthle website...ziju uz par let v Karlsruhe a hledam ceske nebo slovenske pratele z celeho okoli...momentalne je sice situace na prd, kvuli corone, ale snad se vse brzy vrati zase do normalu....zatim pa lidi...ozvete se
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Berlin.Germany.cz © 2013
Milujeme Berlín. Stránky Čechů a Slováků o životě, ubytování, práci, kulturních akcích a studiu v Berlíně - Německu.
Pokud jedete z nebo do Berlína - spolujizda autostop.cz vám ušetří náklady na cestu.

Odkazy