Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 [2] 3 4 5 6 7   Dolů
 
Autor Téma: Seznámení přes internet  (Přečteno 596469 krát)
Diddi1
Host
« Odpověď #15 : Únor 07, 2015, 06:31:51 pm »

Ja bych to videla na zalozeni tzv. "Patchwork-familie". Cili hledat nekoho , kdo ma take ve vychove dite (deti). Pak byste si nemohli nic vycitat a meli byste sice velkou,ale mozna stastnou rodinu. Úsměv Existuji i tatinkove, kteri  maji deti u sebe.



http://www.eltern.de/familie-und-urlaub/familienleben/patchwork-familie.html
Zaznamenáno
Velbert



Karma: -1
Příspěvků: 8



« Odpověď #16 : Únor 07, 2015, 09:45:23 pm »

Pro Honza3333:
Co mi proběhne hlavou? OH Gott! 3 děti!
Ale jsou to potom okolnosti, které rozhodnou. Jestli jsou ty city tak silné, že ani 5 dětí by nevadilo.
Tím vším chceš říct, že bych měla zapřít děti, než někoho potkám a pak ho předvést před hotovou věc?
To u mě nepůjde. Jsem pyšná na svoje děti a nemyslím, že bych je postavila před svého nového partnera.

Pro Diddi1:
'Petchwark-familie' to zní líp.
Zaznamenáno

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #17 : Únor 08, 2015, 12:26:52 am »

Děti se nikdy nevzdávej!!! Já ti to z celého srdce přeji, protože vím že jsi sama a být sám není to pravé. Ale dnes najít někoho pro život je takřka nemožné....
Zaznamenáno
wokololoko



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #18 : Únor 22, 2015, 01:17:15 pm »

Myslím, ze je jedno kolik děti jeden z nich ma, kdo přijme jedno, přijme stejně i tři . někdy se pak ale bohužel vztah změní když si pořídí další dítě..
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #19 : Únor 24, 2015, 03:32:34 pm »

woko, myslím, že až tak jedno to nie je.
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #20 : Únor 25, 2015, 02:09:25 am »

.
« Poslední změna: Únor 25, 2015, 02:17:05 am od Lenke » Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #21 : Únor 25, 2015, 02:20:54 am »

Děti se nikdy nevzdávej!!! Já ti to z celého srdce přeji, protože vím že jsi sama a být sám není to pravé. Ale dnes najít někoho pro život je takřka nemožné....

Je to možné, pokud se ten člověk drží stejných hodnot jako ty.
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #22 : Únor 25, 2015, 04:16:25 pm »

Hele rozumbrado, každý máme svoje životní zkušenosti se svými protějšky a když někomu věnuješ třeba 10 let života a pak mu rupne v kouli a jde jinam, tak mi jsou moje hodnoty u zadku, protože jsem věnoval čas někomu kdo si to nezasloužil. Tohle člověk změní a už nikdy to není jako dříve. Strč si ty svoje moudra za klobouk a nepoučuj lidi jak mají žít. Většinou poučují lidé co si ví rady se životem nejmíň...... nazdar!
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #23 : Březen 01, 2015, 08:39:30 am »

Nekdy ale mohou zustat hodnoty stejne, jen se ty dva lidi proste nemiluji a ziji jako kámoši. ..
Ze vztahu se neco vytratí.
A chteji byt milovani a milovat...
Pak nastane tez neodvratny rozchod, i když si svych vzajemnych hodnot vazi stejne dal...
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #24 : Březen 02, 2015, 09:26:47 pm »

Hele rozumbrado, každý máme svoje životní zkušenosti se svými protějšky a když někomu věnuješ třeba 10 let života a pak mu rupne v kouli a jde jinam, tak mi jsou moje hodnoty u zadku, protože jsem věnoval čas někomu kdo si to nezasloužil. Tohle člověk změní a už nikdy to není jako dříve. Strč si ty svoje moudra za klobouk a nepoučuj lidi jak mají žít. Většinou poučují lidé co si ví rady se životem nejmíň...... nazdar!

Rozumbrado, co tě to napadlo, věnovat ženě lásku ?

Ženě se věnuje slušnost a dbá se na to, aby pracovala, ale láska přichází až v pozdějším věku.
V mládí je to pobláznění, které vždy neblaze skončí. Viz případy kolem sebe.
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #25 : Březen 02, 2015, 09:34:46 pm »

Lenke - to "poblazneni" z mladosti nemusi vzdy skoncit "neblaze". Ja som moju manzelku spoznal ked som mal 20 rokov, boli sme "poblazneni" ako spravni studaci a odvtedy sme stale spolu a obaja sme spokojni ;-)
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #26 : Březen 02, 2015, 09:50:17 pm »

Rozumbrado už jsem se poučil.....  Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #27 : Březen 02, 2015, 09:51:58 pm »

Rozumbrado, co tě to napadlo, věnovat ženě lásku ?

Ženě se věnuje slušnost a dbá se na to, aby pracovala, ale láska přichází až v pozdějším věku.
V mládí je to pobláznění, které vždy neblaze skončí. Viz případy kolem sebe.

... a pokud se dbá na to, aby žena pracovala, je také potřeba, aby se zároveň dbalo na to, aby žena poslouchala svého vůdce a chlebodárce, aby neodmlouvala a vůbec se chovala zcela pokorně a vyjadřovala každým svým konáním svému muži úctu.
A kdyby se, nedejbože, žena něčeho i takového špatného, jako je neúcta, opovrhování dopustila, či svému právoplatnému muži před Bohem odmlouvati se snažila, či míti v některých náležitostěch svou vlastní hlavu a rozum chtěla, tak je potřeba jí spravedlivě a bezodkladně potrestat. Trest musí být sice tvrdý, ale láskyplný  Smích.
Ženě se toto zpočátku samozřejmě líbit nebude, neboť nebude na takové rovné a spravedlivé potrestání navyklá. Ale postupem doby a let jistě pochopí, že co Lenke koná, koná pouze v jejím zájmu a pro její dobro, a že tresty, které jí uděluje jsou pro ni dobrem, neb si je zaslouži svým chováním a Lenkemu trahjí srdce, neb svou ženu miluje a toto činí pouze nerad a pouze proto, že jej k ní váže hluboké citové pouto.
.
A tak vznikne později samozřejmě láska, děti.

Amen
 Smích Smích Smích
« Poslední změna: Březen 02, 2015, 10:35:31 pm od Hair » Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #28 : Březen 03, 2015, 11:26:36 am »

Lenke - to "poblazneni" z mladosti nemusi vzdy skoncit "neblaze". Ja som moju manzelku spoznal ked som mal 20 rokov, boli sme "poblazneni" ako spravni studaci a odvtedy sme stale spolu a obaja sme spokojni ;-)

Proč to namítáš, když víš, že vyjímka potvrzuje pravidlo ?

Já to psal jako umírnění těm lidem, kteří si myslí, že čím více budou milovat, tím více bude druhá strana opětovat. Může tomu tak být, ale nemusí.
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #29 : Březen 03, 2015, 11:30:00 am »

Rozumbrado, co tě to napadlo, věnovat ženě lásku ?

Ženě se věnuje slušnost a dbá se na to, aby pracovala, ale láska přichází až v pozdějším věku.
V mládí je to pobláznění, které vždy neblaze skončí. Viz případy kolem sebe.
... trahjí srdce, neb svou ženu miluje a toto činí pouze nerad a pouze proto, že jej k ní váže hluboké citové pouto.
.
A tak vznikne později samozřejmě láska, děti.

Amen
 Smích Smích Smích

Lepší mít děti v lásce vychované, než v krutosti.

Zní z vás strach před slušností ( a tudíž zloba, sprostota, ... ).
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4 5 6 7   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Berlin.Germany.cz © 2013
Milujeme Berlín. Stránky Čechů a Slováků o životě, ubytování, práci, kulturních akcích a studiu v Berlíně - Německu.
Pokud jedete z nebo do Berlína - spolujizda autostop.cz vám ušetří náklady na cestu.

Odkazy