Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 7   Dolů
 
Autor Téma: Seznámení přes internet  (Přečteno 596737 krát)
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #45 : Březen 09, 2015, 11:44:17 am »

jahoda - s tou pracou mi nieco hovor, horia mi vsetky terminy ...
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #46 : Březen 12, 2015, 08:46:09 pm »

Aby nevznikol požiar Škleb
Zaznamenáno
tomas76



Karma: 0
Příspěvků: 29


« Odpověď #47 : Březen 15, 2015, 12:31:18 pm »

moc tomu neverim ani v cechach ale snad budes mit štěsti
Zaznamenáno
tomas76



Karma: 0
Příspěvků: 29


« Odpověď #48 : Březen 15, 2015, 12:35:50 pm »

uz si našla ja žiju v mnichove proč to nezkusit
Zaznamenáno
Velbert



Karma: -1
Příspěvků: 8



« Odpověď #49 : Březen 15, 2015, 09:48:23 pm »

Tak jsem si tady po dlouhé době zase vaše komentáře přečetla a musím říct, že NĚKTERÉ názory jsou opravdu jen z pohledu muže, ale ne z pohledu ženy.
Potrestání ženy? Kde to žijeme?

Chlebodárce nemusí být vždy jenom muž. A když žena pracuje, měla by také vás muže potrestat, když jenom sedí doma a někdy utře nádobí či vyluxuje? Já se starám sama o tři děti a ještě chodím na 6 hodin denně pracovat a taky jsem na sebe pyšná, že to vše zvládám. 

Je jedno, kdy lásky vzplane. Jestli ve 20-ti, 30-ti nebo 50-ti. V tu chvíli je to pocit, který nechce nikdo z vás oželet. I když třebas trvá jenom 1 nebo 5 let anebo i celý život, vždy jsme všichni rádi, že milujeme a že jsme milováni. Samozřejmě bez záruky, že to je na věčnost.
Zaznamenáno

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #50 : Březen 16, 2015, 11:27:09 pm »

Ja osobne si myslím, že láska nie sú len tie motýliky v brušku, je to aj rozhodnutie, za ktorým si stojím!
Poznám toho druhého aj s jeho chybami, tak ako aj s jeho prednosťami a rozhodnem sa, že aj napriek jeho chybám s ním chcem kráčať spoločnou cestou životom ... a za tým rozhodnutím si stojím a neujdem zo vztahu, len preto, že sa vyskytol nejaký problém, že  máme zrovna krízu ...
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #51 : Březen 17, 2015, 01:28:06 am »

Tak jsem si tady po dlouhé době zase vaše komentáře přečetla a musím říct, že NĚKTERÉ názory jsou opravdu jen z pohledu muže, ale ne z pohledu ženy.
Potrestání ženy? Kde to žijeme?

Chlebodárce nemusí být vždy jenom muž. A když žena pracuje, měla by také vás muže potrestat, když jenom sedí doma a někdy utře nádobí či vyluxuje? Já se starám sama o tři děti a ještě chodím na 6 hodin denně pracovat a taky jsem na sebe pyšná, že to vše zvládám. 

Je jedno, kdy lásky vzplane. Jestli ve 20-ti, 30-ti nebo 50-ti. V tu chvíli je to pocit, který nechce nikdo z vás oželet. I když třebas trvá jenom 1 nebo 5 let anebo i celý život, vždy jsme všichni rádi, že milujeme a že jsme milováni. Samozřejmě bez záruky, že to je na věčnost.

Toto je typická ukázka sobecké a přelétavé ženy, která se stane ( stala ) samoživitelkou, a ještě si toto vadné chování / smýšlení snaží obhajovat ...

Rozklad není to, co je záhodno. ( Na hnojníku ovšem ano. )
Zaznamenáno
Diddi1
Host
« Odpověď #52 : Březen 17, 2015, 10:30:56 am »


Toto je typická ukázka sobecké a přelétavé ženy, která se stane ( stala ) samoživitelkou, a ještě si toto vadné chování / smýšlení snaží obhajovat ...

Rozklad není to, co je záhodno. ( Na hnojníku ovšem ano. )


Toto je typicky vyblitek zakomplexovaneho, zatrpkleho chudaka, ktery nenavidi zeny a jeste tu bude druhym kazat neco o agresivite a tvrdosti druhym.
Ukaz nam, Lenke, kde Velbert neco pise o tom, ze by se stala samozivitelkou proto, ze napr. opustila otce svych deti. Jina varianta te v te tve zabednenosti samozrejme asi napadnout nemuze.

Jsem zvedava, zda se za tento hnus, cos napsal, Velbert omluvis.
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #53 : Březen 17, 2015, 12:02:43 pm »


Toto je typická ukázka sobecké a přelétavé ženy, která se stane ( stala ) samoživitelkou, a ještě si toto vadné chování / smýšlení snaží obhajovat ...

Rozklad není to, co je záhodno. ( Na hnojníku ovšem ano. )


Toto je typicky vyblitek zakomplexovaneho, zatrpkleho chudaka, ktery nenavidi zeny a jeste tu bude druhym kazat neco o agresivite a tvrdosti druhym.
Ukaz nam, Lenke, kde Velbert neco pise o tom, ze by se stala samozivitelkou proto, ze napr. opustila otce svych deti. Jina varianta te v te tve zabednenosti samozrejme asi napadnout nemuze.

Jsem zvedava, zda se za tento hnus, cos napsal, Velbert omluvis.


Souhlas, neni co dodat. Prave jsem sem chtela napsat neco obdobneho. Neuveritylny blabol, kazatel Lenke ma evidentne dost....  Kroutím očima
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #54 : Březen 19, 2015, 06:40:55 am »

Čím více pravdy, tím více řevu, a tím méně slušnosti.   Mrknutí

Samozřejmě, že vadná žena o sobě nenapíše, že je vadná. Zaprvé to nedokáže, a zadruhé by se přece shodila, ne ?
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #55 : Březen 19, 2015, 07:05:37 am »

Prosím o pravdivou odpověď!
Řekněte mi jen hypoteticky - mají inteligentní, na pohled sympatičtí a věrní muži zájem o ženu se třemi dětmi?
Já na jejich místě určitě ne!!!!!

Kde má otce svých dětí ?! Dokonce tří.

Proč zplodila děti s někým, s kým věděla / tušila / předpokládala, že s ním nevydrží do konce života ? Diskotékový typ ?

Co to je za zištnou ženu, která chtěla jen semeno a peníze ? Taková zplodí jen další vyžírající lidi.

Co to je za asociální případ, že jde lovit "chlapy" do veřejného fóra ?
Zaznamenáno
bjetka
Host
« Odpověď #56 : Březen 19, 2015, 08:22:47 am »

Prosím o pravdivou odpověď!
Řekněte mi jen hypoteticky - mají inteligentní, na pohled sympatičtí a věrní muži zájem o ženu se třemi dětmi?
Já na jejich místě určitě ne!!!!!

Kde má otce svých dětí ?! Dokonce tří.

Proč zplodila děti s někým, s kým věděla / tušila / předpokládala, že s ním nevydrží do konce života ? Diskotékový typ ?

Co to je za zištnou ženu, která chtěla jen semeno a peníze ? Taková zplodí jen další vyžírající lidi.

Co to je za asociální případ, že jde lovit "chlapy" do veřejného fóra ?

A ciste jen predstava, ze ji predchozi partner treba umrel, uz je za hranici tvych mentalnich moznosti?

Zaznamenáno
SpeCZialized



Karma: -27
Příspěvků: 328



« Odpověď #57 : Březen 19, 2015, 11:51:15 am »

Prosím o pravdivou odpověď!
Řekněte mi jen hypoteticky - mají inteligentní, na pohled sympatičtí a věrní muži zájem o ženu se třemi dětmi?
Já na jejich místě určitě ne!!!!!

Kde má otce svých dětí ?! Dokonce tří.

Proč zplodila děti s někým, s kým věděla / tušila / předpokládala, že s ním nevydrží do konce života ? Diskotékový typ ?

Co to je za zištnou ženu, která chtěla jen semeno a peníze ? Taková zplodí jen další vyžírající lidi.

Co to je za asociální případ, že jde lovit "chlapy" do veřejného fóra ?


Tvoje blaboly opravdu neznaji mezi ale tady prekracujes i ramec slusnosti.

Alespon chvilku se zamysli nad tim, ze ne kazdej jedna jako ty a ty jedinej nemas patent na rozum ani na zivot.

Ale chapu, ze ,,podle sebe soudim tebe,, funguje vzdy jako prvni myslenka...



Zaznamenáno
Diddi1
Host
« Odpověď #58 : Březen 19, 2015, 12:05:45 pm »

Fuj, az se mi z tebe, Lenke, udelalo soufl.
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #59 : Březen 19, 2015, 12:34:09 pm »

Misto omluvy dalsi hnuj  Co???

Lenkeho inteligence jinou variantu nepřipouští. ..
Na urovni bojovniku IS...

A sam využívá ke slusnosti.
Dalsi ktery kaze vodu a pije vino...

Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 7   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Berlin.Germany.cz © 2013
Milujeme Berlín. Stránky Čechů a Slováků o životě, ubytování, práci, kulturních akcích a studiu v Berlíně - Německu.
Pokud jedete z nebo do Berlína - spolujizda autostop.cz vám ušetří náklady na cestu.

Odkazy