Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: 8.9. stretnutie Cechov a Slovakov  (Přečteno 27090 krát)
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« : Září 08, 2006, 11:55:29 am »

Ahoj

Pozyvame Vas na stretnutie Cechov a Slovakov spojene s posedenim pri zivej
hudbe,. Znovu pre Vas mame nachystane dobrotky z dalekeho domova.
Zaciatok  je v piatok 8.septembra o 19, hodine v tennisovom klube ESV v
Laime.  Tesime sa na stretnutie .

Miriam

----------------------------------------
Adresa: Herthastr. 51, 80639 München

Doprava: S-Bahn Laim - Z S-bahnu na hlavnu cestu (Wotan Str.), potom na sever, asi po 200 metrech zabocite dolava do Herthastr. Na konci Herthastr. doleva a tam je parkovisko

Standarne menu:
Drzkova polievka: 2,70 €, Svieckova 8,90 €, Koprovka 7,10 €, Hovadzi gulas 6,80 €, Rezen so zemiakmi 6,80 €. - Na poziadanie je mozne uvarit takmer lubovolne cesko-slovenske jedlo za velmi prijemnu cenu (napriklad palacinky)

Prijemnu zabavu,

R+P
« Poslední změna: Červenec 27, 2007, 11:43:12 am od David » Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #1 : Září 12, 2006, 02:55:02 pm »

Drzkova polievka: 2,70 €, Svieckova 8,90 €, Koprovka 7,10 €, Hovadzi gulas 6,80 €, Rezen so zemiakmi 6,80 €. - Na poziadanie je mozne uvarit takmer lubovolne cesko-slovenske jedlo za velmi prijemnu cenu (napriklad palacinky)

Teda, koukam, ze jsme setkani zameskali vyletem do Chorvatska, ale kdyz tak vidim ty ceny - tomu rikate lidove? Podle mne jsou pomerne silne hrde...hned jak zjistim presnou adresu, postnu sem tip na prima ceskou hospodu, kterou jsem doted povazoval za drahou...jak tak na to koukam, nejsou ovsem jejich ceny "na pomery" a hlavne kulturu tam nijak hrozne.

Mimochodem "držkovou polívku" dostanete nanejvýš od spolužákú na základní škole. V restaruraci je to "drš?ková" - je z drštik, nikoliv držek.
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Vladimir



Karma: 0
Příspěvků: 8



« Odpověď #2 : Září 12, 2006, 07:43:38 pm »

tak na Slovensku máme držkovú  Mrknutí
Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #3 : Září 13, 2006, 02:40:28 pm »

Wou, mas pravdu. Tak to sorry, to mne sice napadlo, ale neprikladal jsem tomu tak velkou vahu, abych si to overil.
Mea culpa.

No v cestine je to jak jsem vyse popsal :-)
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Berlin.Germany.cz © 2013
Milujeme Berlín. Stránky Čechů a Slováků o životě, ubytování, práci, kulturních akcích a studiu v Berlíně - Německu.
Pokud jedete z nebo do Berlína - spolujizda autostop.cz vám ušetří náklady na cestu.

Odkazy