Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledám česky nebo slovensky mluvící kamarádky v Berlíně  (Přečteno 78895 krát)
jains



Karma: 0
Příspěvků: 3


« : Prosinec 05, 2010, 04:34:59 pm »

Ahojky,
hledám česky nebo slovensky mluvící kamarádky (i budoucí maminky) žijící v Berlíně - okolí Wilmersdorfu. Přestěhovali jsme se s přítelem asi v září a ještě jsem na nikoho česky mluvícího nenarazila. Je mi 29 a jsem v pátém měsíci těhotenství  Úsměv. Ráda se sejdu na kávičku nebo někam zacvičit či jen tak na pokec, těším se. Kamila
Zaznamenáno
meda64



Karma: 2
Příspěvků: 3



« Odpověď #1 : Prosinec 08, 2010, 06:52:21 pm »

Ahoj,jsem Standa a take shanim nejake kamose ceky mluvici na pokec,,,
Zaznamenáno
eff



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Prosinec 11, 2010, 09:22:32 pm »

ahoj kamila,
moze byt aj niekto hovoriaci slovensky?:)ak ano,napis mi maila(tandem_svk[zavináč]yahoo.de),mozeme dohodnut nejake stretnutie. ako cerstva mamicka sa rada podebatim aj o tehotenstve,porode v berline a o tom,ako sa toci svet v trojici:)
okrem toho-nedaleko od nas,v kreuzbergu je rodinne centrum kde  funguje okrem ineho tzv. materidouska ( viac na www.materidouska.de). stretnutia sa tam konaju kazdy utorok ale aj raz v mesiaci v nedelu, ako pisu-pre velkych a malych priatelov ceskeho jazyka.
pekny vecer,
eff
Zaznamenáno
mormartina



Karma: -24
Příspěvků: 145


« Odpověď #3 : Prosinec 14, 2010, 04:03:42 pm »

Ahoj,
pokud Ti nebude vadit, ze uz mam ctyricitku na krku, klidne se ozvi. Cela nase rodina mluvi cesky, tj. i muz a obe deticky.
Pokud mas zajem, ozvi se mailem a muzeme zajit na kavicku. Pa. Martina
Zaznamenáno
Petra J-P



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #4 : Prosinec 16, 2010, 10:16:24 pm »

Ahoj Kamilo,
pisu to same co Martina Mrknutí.Mam malou 1,5rocni holcicku a bydlim na okraji Berlina,coz my se uz radime k Falkensee.Take mluvime cesky.Muj mail    janecka-procak[zavináč]web.de 
Tak se klidne ozvi,cau Úsměv
Zaznamenáno
Diana_K



Karma: 0
Příspěvků: 6


WWW
« Odpověď #5 : Leden 29, 2011, 02:38:46 pm »

I ja se hlasim do "skupiny hledajicich" Úsměv V Berline jsem nove od konce ledna. Bydlime na pomezi Wilmersdorfu a Schonebergu. Jsem kreativec, tvorim bizu, siju, tzn. kdo ma zajem o tyto aktivity - haloo, jsem zde  Úsměv www.tvorivazena.cz
Zaznamenáno
Stanule



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #6 : Únor 24, 2011, 05:10:22 pm »

Ahojky.

Pred par tydny jsem se s pritelem pristehovala do Berlina a zatim tady nikoho neznam, ale moc rada bych se seznamila s nekym kdo hovori cesky nebo slovensky. Rada zajdu na kafco nebo na pivko tak se mi ozvete na mejla stanasztefkova[at]seznam.cz

tesim se cauky Stana
« Poslední změna: Únor 24, 2011, 05:12:55 pm od Stanule » Zaznamenáno
Diana_K



Karma: 0
Příspěvků: 6


WWW
« Odpověď #7 : Únor 26, 2011, 09:02:45 am »

Jsem sice v Berline kratce. I za tu kratkou dobu jsem dosla diky chybejicimu oficialnimu mistu pro krajany k zaveru vytvorit misto-kancelar pro nas vsechny. Vedle toho tu mame Cesky Stammtisch (viz informace jinde).
« Poslední změna: Únor 26, 2011, 12:21:13 pm od David » Zaznamenáno
TwiceOne



Karma: 0
Příspěvků: 1


FaceBook: Hector Marek TwiceOne Aliger


--
« Odpověď #8 : Březen 28, 2011, 10:55:26 pm »

--
« Poslední změna: Listopad 13, 2012, 08:14:54 pm od TwiceOne » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Berlin.Germany.cz © 2013
Milujeme Berlín. Stránky Čechů a Slováků o životě, ubytování, práci, kulturních akcích a studiu v Berlíně - Německu.
Pokud jedete z nebo do Berlína - spolujizda autostop.cz vám ušetří náklady na cestu.

Odkazy