Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Aachen | Augsburg | Bonn | Bremen | Dortmund | Dresden | Düsseldorf | Erfurt | Frankfurt | Freiburg | Hamburg | Hannover | Karlsruhe | Kassel | Kiel | Köln | Konstanz | Leipzig | Magdeburg | Mainz | Mannheim | München | Nürnberg | Passau | Regensburg | Rostock | Saarland | Stuttgart | Trier | Ulm | Wiesbaden | Würzburg | Jinde v Německu
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: prosím o pomoc - práce v Ingolstadtu?  (Přečteno 25556 krát)
luko



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Březen 20, 2012, 04:56:16 pm »

Ahoj všichni. Měl bych takový dotaz. Moje přítelkyně našla práci v Ingolstadtu a chystáme se tam společně odstěhovat. Proto hledám práci i já. Tady v Čechách jsem měl živnost, jako instalatér a proto mně nevadí k práci používat ruce   Dá se říct že vážně sháním cokoli. Chtěl bych Vás poprosit, kdokoliv budete vědět o nějakém volném místě, tak prosím dejte vědět. Nečekám že to bude tak jednoduché ale byl bych rád za každou radu nebo doporučení.  Předem díky. Jinak němčinu zatím ovládám na základní úrovni a práci sháním pouze v Ingolstadtu. 
Zaznamenáno
schren



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #1 : Březen 21, 2012, 01:17:58 pm »

Pokud mate zajem o praci v Nemecku rada vam pomuzu ...
Nechci od vas zadne penize, pracuji pro pracovni agenturu RANDSTAD v nemecku.
Pokud budete chtit muzete pracovat u nas nebo vam praci zprostredkujeme.
pomuzeme vam s prestehovanim i integraci - stik s urady.
S uznanim kvalifikace.
Mluvim cesky a nasim ceskym a slovenskym zamestnancum jsem k dispozici.
pokud budete mit zajem kontaktujte mne na

Renata Schroeterova
Professional (TOU)

Randstad Deutschland
Klosterstr. 1
09456 Annaberg-Buchholz

T +49 3733 6796011
F +49 3733 6796029
M +49 152 54507108
Renata.Schroeterova[at]de.randstad.com
www.randstad.de
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Berlin.Germany.cz © 2013
Milujeme Berlín. Stránky Čechů a Slováků o životě, ubytování, práci, kulturních akcích a studiu v Berlíně - Německu.
Pokud jedete z nebo do Berlína - spolujizda autostop.cz vám ušetří náklady na cestu.

Odkazy